Samsung Devasa Boyuttaki 8K Televizyonunu Tanıttı: Fiyatı Cep Yakıyor!

Samsung, 2023 yılında 65 inç, 75 inç ve 85 inç 8K QN900C Neo QLED TV serisine ek olarak dikkat çekici bir başka model daha sunuyor. Yeni tanıtılan 98 inç Class QN990C Neo QLED 8K TV, Samsung’un bugüne kadar ürettiği en büyük ekranlı 8K televizyonu olarak karşımıza çıkıyor.

98 İnç 8K Neo QLED TV

Samsung’un 98 inç Class QN990C Neo QLED 8K TV’si, Quantum Mini LED teknolojisi sayesinde bir milyarın üzerinde renk üretme kapasitesine sahip ve yapay zekâ kullanarak izlenen her türlü içeriği 8K kalitesine yükseltiyor. Bu televizyon, parlama önleyici bir ekrana ve ultra geniş görüntüleme açısı teknolojisine sahip olarak tasarlanmıştır. Bu özellikler sayesinde ışığı engelleme ihtiyacı olmadan herhangi bir açıdan net bir görüntü sunmaktadır.

Ayrıca 360 derece tamamen metal bir tasarıma sahip olan bu TV, ultra ince duvar montaj parçasıyla birlikte gelmektedir. Ses konusunda ise yerleşik Sinema Nesne Takip Sistemli Ses ve Dolby Atmos desteği sunmaktadır.

40.000 Dolara Satışa Sunulacak!

98 inçlik Samsung Neo QLED 8K QN990C modelinin fiyatı 40.000 dolar olarak belirlenmiş olup bu model 15 Eylül’de satışa sunulacak.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir