Suç Örgütü Lideri Ayhan Bora Kaplan, Esenboğa Havalimanı’nda Yakalandı

Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, suç örgütünün faaliyetlerini sonlandırmak amacıyla kapsamlı bir çalışma başlattı. Bu çalışma sonucunda, suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan’ın yurtdışına kaçmak için büyük bir miktar parayla Esenboğa Havalimanı’na geldiği tespit edildi. Ekipler, Kaplan’ın havalimanına gelişini takip ederek operasyonu gerçekleştirdi.

Operasyon anları kameralara da yansıdı. Videoda, Ayhan Bora Kaplan’ın aracının önünün kesilmesi, araçtan indirilmesi ve ardından ters kelepçe takılarak yere yatırılma anları görüntülendi.

Suç Örgütünün Çökertilmesi İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Gözaltına alınan Kaplan’ın suç örgütünün lideri olduğu ve bir dizi suçtan arandığı belirtildi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, suç örgütünün diğer üyelerini de tespit etmek ve çökertmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir