Yolculuk Esnasında Cinnet Geçiren Kadının “Benim Ülkemi Lezbiyen Yapamayacaksınız” Diye Bağırdı

Yolcu kadının cinnet geçirerek bağırdığı o anlar kameralara yansıdı ve kısa sürede viral hale geldi. Kadının neden böyle bir çıkış yaptığı ise hala bir gizem.

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu görüntüler, Türkiye’deki internet kullanıcılarının merak konusu haline geldi. Kadının sinir krizi geçirip geçirmediği veya bağırışının arkasındaki neden hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Olay, yolcu otobüsünün güzergahı üzerindeki bir yolculuk sırasında meydana geldi. Diğer yolcuların şaşkın bakışları arasında kadın, ilginç çıkışını tekrar tekrar dile getirdi. Görüntüler kısa sürede binlerce kez paylaşıldı ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından konuşulmaya başlandı.

Şu an için kamuoyuna yansıyan bilgilere göre, olayın başladığı nokta veya kadının kimliği hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir