Akbank 5 Milyon TL’ye Kadar Kredi Veriyor! 12 Ay Vadeli Krediye Dair Bilgi Verildi

Ağustos ayının son günlerinde, çeşitli kredi kampanyaları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Bu kapsamda, bankalar yeni müşteri olacak kişiler için çeşitli kredi fırsatları sunarken, mevcut müşterilere yönelik de kampanyalar hayata gelmeye devam ediyor. Akbank da yüzde 1.99’dan başlayan oranlarla 12 ay vadeli, 5 milyon TL’ye kadar kredi sağlanacağını belirtti. 5 milyon TL seviyesine kadar çıkan kredi ile ilgili duyuru metni yayınlanmasını ardından, kampanyanın hangi tarihlere kadar geçerli olduğu, krediye kimlerin başvuru yapabileceği ve faiz oranının detayları merak konusu oldu.

Akbank Kredi Ağustos 2023

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilendirme metnine göre, 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanya çerçevesinde, 12 ay vadeli 5 milyon TL’ye kadar eşit taksitli ticari kredi kullanılabilecek. Akbank, yüzde 1.99 faiz oranının en fazla 100.000 TL ve 12 ay vade kadar taksitli ticari kredi için geçerli olduğunu belirtti. Kampanya, Akbank’ta aktif ticari kredi riski 50.000 TL ve altında olan müşteriler için geçerli olacak. Akbank’ın açıklamasına göre, 5 milyon TL’ye kadar sağlanacak olan kredi, şubelerde başvuru yapacak olan KOBİ’leri kapsayacak.

Akbank Ağustos Ayı Güncel Kampanyalar

‘Esnafa yaz bereketi kampanyası ile KOBİ’leri avantajlı kredi Akbank’ta’ başlığıyla duyurulan kampanya çerçevesinde 12 ay vadeli 5 milyon TL’ye kadar kredi kullandırılabileceği belirtildi. İşini büyütmek isteyen esnaflar söz konusu kredinin detaylarına dair araştırmalar yaparken, Akbank’ın güncel kampanyaları da merak ediliyor. Akbank güncel kampanyaları ile ilgili düzenli olarak resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirme de bulunduğu için 5 milyon TL’ye kadar olan krediye dair fırsata, Akbank’ın ağustos ayında hayata geçirdiği kampanyalara ya da geçtiğimiz aylarda duyurulan ancak ağustos ayında devam eden fırsatları erişmek, ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler, Akbank’ın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü inceleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir