Avrupa Kupalarında Maçları Olan Takımların Süper Lig Maçları Ertelenebilir

Hollanda Futbol Federasyonu, Fenerbahçe’nin UEFA Konferans Ligi play-off turundaki mücadelesinde karşılaşacağı Twente’nin lig maçının ertelenmesi yönünde bir karar almıştı.

Bu gelişmenin ardından Türkiye Futbol Federasyonu da harekete geçerek, Avrupa kupalarında play-off aşamasına yükselen takımlarımızın lig maçlarını ileri bir tarihe erteleyebilir.

Temsilcilerimiz Maçlarını İleri Bir Tarihte Oynayabilir

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Adana Demirspor’un ise Konferans Ligi’nde play-off aşamalarına katılacak olmaları sebebiyle, bu temsilcilerimizin 3. hafta lig maçlarını ertelemeyi düşünüyor.

“İnşallah Bu Söylentiler Doğru Çıkar”

Rıdvan Dilmen konuyla ilgili olarak, “TFF sanırım maçları erteliyor. Twente maçından sonra bir şey oldu sanırım. İnşallah bu söylentiler doğru çıkar ve lig maçlarını erteleyebilirler.” şeklinde konuştu.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir