Ebrar Karakurt, “Boş Yapma Abdulhamid” Pankartıyla Cevap Verdi!

Avrupa Şampiyonası’nda finale yükselen Ebrar Karakurt, “Boş yapma Abdulhamid” yazılı pankartıyla dikkatleri üzerine çekti.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldızı Ebrar Karakurt, sosyal medyada bir kullanıcının kendisine yönelik yaptığı dikkat çekici yorumun ardından verdiği cevapla büyük ilgi toplamıştı. Karakurt, “Abdulhamid” adını taşıyan bir kullanıcının “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yorumuna “Boş yapma Abdulhamid” yanıtını vermişti. Bu cevabıyla adından söz ettiren Karakurt, şimdi de “Boş yapma Abdulhamid” yazılı pankartla sosyal medyada boy gösterdi.

Karakurt’un elinde tuttuğu pankartla paylaştığı fotoğraf, kısa süre içinde 140 binin üzerinde beğeni aldı ve büyük ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları, Ebrar Karakurt’un cesur ve etkili tepkisini alkışlayarak destek verdiler. Karakurt’un sadece saha içinde değil, aynı zamanda sosyal medya platformlarında da kendine özgü duruşunu sergilemesi, spor dünyasında da fark yaratmaya devam ediyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir