Eski Eşi ve Kayınvalidesini Öldürüp İntihar Etti

Olay, Mislina Ölmez’in ailesinin yaşadığı eve gitmek isteyen Oğuzhan Kuşat’ın, burada eski eşiyle tartışmasının ardından patlak verdi. Tartışma hızla şiddete dönüşerek, Kuşat’ın eski eşi Mislina Ölmez’e ateş etmesiyle başladı. Daha sonra eski kayınvalidesi Sadet Ölmez ve eski kayınbiraderinin eşi Kübra Ölmez’e de ateş açtı.

Kahramanca Mahallesi’nde kanlar içinde bulunan Mislina Ölmez ile annesi Sadet Ölmez olay yerinde hayatlarını kaybederken, yaralanan Kübra Ölmez ise hemen hastaneye kaldırıldı. Ancak, saldırgan Oğuzhan Kuşat, tabancayı başına dayayarak intihar etti ve olay yerinde yaşamını yitirdi.

Soruşturma Devam Ediyor

Olayın ardından polis ve sağlık ekipleri hemen olay yerine sevk edildi. Şu an tedavisi süren Kübra Ölmez’in durumunun iyi olduğu bildirildi. Polis, bu korkunç olayın ardından detaylı bir soruşturma başlattı ve olayın nedenlerini aydınlatmaya çalışıyor. Aile ve mahalle sakinleri ise yaşanan bu acı olayın şokunu atlatmaya çalışıyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir