Eski MHP İlçe Başkanı Eyüpsultan’da Silahlı Saldırı Sonucu Yaşamını Yitirdi

Olay, Eyüpsultan Sakarya Mahallesi Türbe Caddesi üzerinde saat 12.00 sıralarında gerçekleşti. Kimliği belirsiz kişiler, otomobilleriyle cadde üzerinde bulunan bir kafenin önüne park etti. Kafe sahibi Köksal Kaçmaz, aracını çeken kişiden başka yere park etmesini istedi. Ancak bu talep tartışmaya dönüştü ve ardından silahlar kullanıldı.

Olay yerine sonradan gelen kişiler, iş yerinin sahibi olan eski MHP Eyüpsultan ilçe Başkanı Köksal Kaçmaz’a silahlarla saldırdı. Yapılan ateş sonucunda Köksal Kaçmaz hayatını kaybetti. Aynı olayda, olay yerinden geçmekte olan Yunus Kaya da kurşunlardan etkilendi ve ağır yaralandı.

Saldırının ardından 5 kişilik saldırgan grup, hızla olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Olay anı ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına kaydedildi. Görüntülerde, yaralı bir kişinin yerde yattığı ve elinde silah bulunan bir başka kişinin kafeye doğru ateş ettiği görülüyor. Görüntülerin devamında, saldırganların geldikleri otomobile binerek olay yerinden hızla uzaklaştığı görülüyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir