Fenerbahçe Hırvat Kaleci Livakovic İle 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Selahattin Baki, transferin uzun bir sürecin sonucu olduğunu ve Livakovic’in verdiği sözü yerine getirdiğini vurguladı. Baki yaptığı açıklamada; “Altay’ımızı uluslararası bir kariyere uğurladık ve hemen ardından takımımıza yakışır bir yetenek olan Hırvatistan Milli Takımı’nın başarılı kalecisi ile anlaştık. Bu transfer, titiz bir planlamanın sonucudur ve kolay olmadı. Dominik, birkaç hafta önce bize söz verdi ve ‘Eğer kulüpten ayrılabilirsem, Fenerbahçe’ye katılacağım’ dedi. Bu sözünü tuttuğu için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin 40 numaralı formasını giyecek olan Livakovic, duygularını şu şekilde ifade etti: “Harika bir hisle doluyum. Bu süreçte bana gösterilen ilgi ve güven için teşekkür ederim. Volkan Demirel’in derbi maçlarının özetlerini izleyerek Fenerbahçe’ye olan inancımı pekiştirdim. Büyük maçlar benim için bir fırsattır ve baskı altında daha iyi performans sergileyebilirim.”

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir