Gabri Veiga, Napoli’nin Ardından Al-Ahli’ye Katıldı: Yıldız Oyuncunun Transferi Resmen Duyuruldu

Napoli ile olan transfer görüşmeleri sırasında olanlar, futbol dünyasını heyecanlandırdı. Gabri Veiga’nın Napoli’ye transferi neredeyse gerçekleşiyordu, ancak son anda Suudi ekibi Al-Ahli devreye girdi ve oyuncuyu kadrosuna kattı.

Al-Ahli, Gabri Veiga’nın transferini resmi olarak duyurdu. Bu duyuruyu, çeşitli Avrupa şehirlerinin görüntülerinin eşlik ettiği özel bir videoyla gerçekleştirdi. Videoda İspanyol oyuncu, yeni takımının formasıyla görülüyor.

Gabri Veiga, Celta Vigo’dan ayrıldıktan sonra Al-Ahli’ye katıldı ve 2027 yılına kadar her yıl yaklaşık 12.5 milyon Euro kazanacak. Doğum yılı 2002 olan oyuncu, İspanya futbolunun en önemli yeteneklerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu transfer, futbol dünyasında büyük yankı uyandırdı ve önümüzdeki dönemde oyuncunun performansı merakla bekleniyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir