Hazal Kaya Atatürk Filmi Paylaşımından Ötürü Eleştiriliyor

Hazal Kaya, daha önce Atatürk filminin yayından kaldırılması hakkında “Nerede, nasıl yayınlandığıyla ilgilenmiyorum” demişti. Ancak dizinin fragmanı yayınlandığında kırmızı kalp emojileriyle “Tüylerim diken diken” ifadesiyle paylaşım yapması, sosyal medyada eleştirilere neden oldu.

Hazal Kaya, bir etkinlikte Disney Plus’ın kararını yorumlarken “Yorum yapacak kadar bilgim yok, olsaydı söylerdim. Proje çekilirken çok heyecanlanmıştık, yakın arkadaşlarımız oynadı, ben izlemek istiyorum. Nerede, nasıl yayınlandığıyla çok ilgilenmiyorum” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Bu sözleri, dizinin fragmanı yayınlandığında kendi Instagram hesabında kalp emojileriyle yaptığı paylaşımına yansıdı.

Hazal Kaya, tepkilere cevap vermezken, fragmanı kendi Instagram hesabından paylaşarak “Tüylerim diken diken oldu. Heyecanla bekliyoruz. Sonsuza dek izinde, hasretle, minnetle, Mustafa Kemal Atatürk…” notunu düştü. Kullanıcılar ise oyuncunun bu tutarsız davranışını eleştirerek, “Nasıl utanmadan yorum yapabiliyorsun?” şeklinde sitem etti.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir