Nursel Köse Başkan Filmi İçin Bambaşka Biri Oldu

Nursel Köse, “Başkan” filminde canlandırdığı karakter için altın diş takımı, et benleri ve göz makyajıyla tamamen farklı bir görünüme büründü.

14 ayar altın dişlerin takılması, yüzüne et benlerinin yerleştirilmesi ve gözlerinin simetrisinin değiştirilmesi gibi detaylı bir makyaj sürecinden geçen Nursel Köse, “Hacer” karakteriyle büyüleyici bir performans sergiliyor. Film, Tunceli Ovacık’ta çekiliyor ve Hacer karakteri entrikaların merkezinde yer alıyor.

Nursel Köse’nin dişleri, ses tonunun bozulmaması için doktor kontrolünde kişiye özel olarak hazırlandı. Ünlü oyuncunun makyajı ise günde en az 2 saat süren bir titizlikle yapılıyor.

Başkan filminde Nursel Köse’nin bu dikkat çekici dönüşümü, izleyicileri heyecanlandırarak filmi merakla beklemelerine neden oldu.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir