Samsung Galaxy S24 Serisi Yenilenen Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

Samsung Galaxy S24 için belirlenen dikey çerçeve tasarımı iPhone’a benzetiliyor. Ice Universe’in Twitter paylaşımıyla ortaya çıkan görsellere göre Samsung Galaxy S24 serisi, dikey çerçeve tasarımıyla dikkat çekecek. Bu tasarım değişikliğiyle beraber, cihazların estetik açıdan iPhone’a benzediği söyleniyor. Dikey çerçeve tasarımının yanı sıra, Meizu 20 modelini andıran detaylar da tasarımda göze çarpıyor.

Yenilenen tasarımın öne çıkan özellikleri Samsung Galaxy S24 ve S24 Plus, yenilenen tasarımlarıyla teknoloji tutkunlarını etkilemeye hazırlanıyor. Dikey çerçeve tasarımının yanı sıra, daha ince ve zarif bir görünüm sunması beklenen cihazlar, kullanıcıların gözdesi olmaya aday. Önceki nesillere göre farklılaşan çerçeve tasarımının, kullanım deneyimine nasıl etki edeceği merakla bekleniyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir