Tuğba Ekinci’den Sert Tepki: Demet Akalın’a Şok Paylaşım!

Tuğba Ekinci, Gülden Karaböcek paylaşımından sonra Akalın’a karşı sert sözlerle dolu bir paylaşım yaparak eski bir gazete sayfasını paylaştı.

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, Demet Akalın’ın yaptığı yorumun ardından sessizliğini bozdu ve Akalın’a karşı sert eleştirilerde bulundu. Ekinci, “Bu köfte nasıl can verecek merak ediyorum. Para kurtarır sanıyor herhalde” ifadelerini kullanarak Akalın’ı eleştirdi. Ayrıca, Akalın’ın daha önce verdiği eski bir demecin yer aldığı gazete küpürünü de paylaştı. 

Tuğba Ekinci, Demet Akalın’a yönelik eleştirilerini sürdürerek sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. “Bekaretimi İbrahim Tatlıses’e verdim” yazılı eski gazete sayfasını paylaşan Ekinci, “Yaşadığım sürece bu ve bunun gibilere pabuç bırakmayacağım” mesajını iletti.

Yaşanan bu gerginlik, Türk müzik dünyasının iki ünlü ismi arasındaki tansiyonu yükseltirken, müzikseverler de gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir