Ufuk Özkan’ın Nafaka Tartışması Sürüyor: Eski Eşi Açıklamalarda Bulundu

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, sağlık sorunlarıyla da mücadele ettiği bir dönemde verdiği röportajda, “Herhalde en yüksek nafaka veren birkaç kişiden biriyimdir” şeklindeki sözleriyle nafaka sistemindeki sıkıntılara dikkat çekti. Ancak bu sözler, eski eşi Nazan Özen tarafından hemen cevaplandırıldı. Özen, çocuğuyla birlikte ekonomik zorluklar yaşadıklarını ve evlerinin kirada olduğunu belirterek, Özkan’ın lüks yaşamından vazgeçmediğini ve 45 bin TL’lik nafakayı 35 bin TL’ye indirmek istediğini ifade etti.

Nazan Özen, evlenip anne olduktan sonra mesleğini bırakmak zorunda kaldığını ve ekonomik zorluklar içinde çocuğunu büyüttüğünü anlattı. Özen, “Kendisi zevklerinden ödün vermiyor ama nafakayı düşürmek istiyor” diyerek Özkan’ın tutumunu eleştirdi. Eski eşiyle uzun süredir devam eden nafaka anlaşmazlığının evlerinin kira olması ve çocuğunun özel okula gitmesi nedeniyle daha da karmaşıklaştığını belirtti.

Nazan Özen, Ufuk Özkan’ın uzun süredir süregelen hastalığına da değinerek uzun süredir tedavi gördüğünü ve ilk kez hastaneye yatmadığını belirtti. Ufuk Özkan’ın hastalık bahanesiyle nafaka indirimi için gündeme gelmek adına uğraştığını fakat kendisinin ve çocuğunun ekonomik olarak sıkıntı içinde kaldığını vurguladı. Ayrıca Özkan’ın nafakalarını zamanında ödemediğini ve bu durumun kendilerini zor durumda bıraktığını ifade etti.

Eski eşiyle barışmak istemeyen Nazan Özen, Ufuk Özkan’ın eve dönmek istediğini ancak kendisinin yalnızca çocukları için dost kalma taraftarı olduğunu da belirtti.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir