Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses İkiz Bebek Haberini Duyurdu!

İki yıl önce nikahları kıyılan çiftin bebek haberini açıklayan ilk kişi İbrahim Tatlıses olmuştu. İdo Tatlıses, oğlu ve gelini için büyük bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Ancak, bu güzel haber sonrasında Yasemin ve İdo Tatlıses’ten resmi bir açıklama gelmemişti. 

Sonunda beklenen açıklama geldi! Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, ikiz bebeklerinin müjdesini takipçileriyle paylaştı. Bebeklerinin ultrason görüntüleriyle poz veren çift, “Ailemiz büyüyor diyelim mi o zaman! Sonunda güzel haberi biz de verelim ikizler geliyor” notunu düşerek sevincini duyurdu. 

Tatlıses çiftinin bu güzel haberine birçok ünlü isimden de tebrik mesajları yağdı. İkilinin bebeklerinin cinsiyeti veya doğum tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Ancak, bu mutlu aileye sağlık ve mutluluk dolu bir bebek bekleyişinin başladığı kesin. 

Çiftin bu güzel haberi, sevenleri ve takipçileri tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir