Yıldız Futbolcu Erling Haaland Kebabı Çok Sevdiğini Açıkladı

Norveçli yıldız, geçtiğimiz sezon Manchester City ile hem ligi hem de Şampiyonlar Ligi’ni kazanarak büyük başarılara imza atmıştı. Ancak futbolun dışında, Haaland’ın damak zevkleri de futbolseverler tarafından merak ediliyordu.

Haaland’a, “Boş zamanlarında neler yapmayı seversin?” sorusu yöneltilince, Norveçli golcü samimi bir yanıt verdi. Haaland, “Sezon içinde yapmayı en sevdiğim şey, fırsat buldukça fast food tüketmek. Kebap yemek en sevdiğim şey olabilir.” şeklinde konuştu. Bu açıklama, Türk mutfağının köklü lezzetlerinden kebapın dünya genelindeki popülaritesini bir kez daha kanıtladı.

Daha önce de kebap sevgisini dile getiren Haaland, “Kesinlikle seviyorum, söylemeliyim. En iyi şeylerden biri ama asla yapamıyorum. Bazen evde oturuyorum ve ‘Oh, bu çok iyi olurdu’ diyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir