Yunus Akgün Leicester City İle Anlaşarak Yeni Hedefler İçin Yola Çıktı

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın şampiyonluğunda kadroda yer alan Yunus Akgün, 2022-23 Süper Lig sezonunda 25 maçta görev alarak 1 gol atıp 4 asist yapma başarısı gösterdi. Bu etkileyici performansıyla Avrupa’nın dikkatini çeken Akgün, Adana Demirspor’daki kiralık dönemini de akıllarda unutulmaz bir iz bırakarak geçirmişti.

Yunus Akgün, sosyal medya platformu Instagram hesabından paylaştığı uçak içi bir fotoğraf ile “Yeni hedef yükleniyor” ifadeleriyle gelecek yolculuğuna dair heyecanını paylaştı. Bu transferin detaylarına dair beklentiler arasında, Leicester City’nin Yunus Akgün’ü kiralık olarak kadrosuna katmasının yanı sıra satın alma opsiyonu da bulunuyor.

Ünlü gazeteci Fabrizio Romano tarafından yapılan açıklamaya göre, Yunus Akgün’ün Leicester City formasıyla 25 maça çıkması durumunda, 10 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu devreye girecek.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir