Yunus Akgün’ün Menajerleri İngiltere’de!

Leicester City takımına transfer olma konusunda son aşamaya gelinmiş durumda. Ancak Galatasaray’ın teknik direktörü Okan Buruk, genç oyuncunun takımda kalması için elinden geleni yapıyor.

Yunus Akgün, İngiltere’nin Championship liginde yer alan takımlarından Leicester City ile 5 yıllık anlaşma sağladı. Galatasaray ile Leicester City arasında yapılan görüşmeler sonucunda, Yunus Akgün’ün zorunlu satın alma opsiyonlu kiralık transferi konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Dün Geceden Sonra Okan Buruk’un Karar Değişti

Molde ile yapılan maçta gösterdiği etkileyici performansla dikkatleri üzerine çeken Yunus Akgün, bu çıkışının ardından Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un kararını değiştirdi. Genç oyuncunun mücadelesinin ardından Buruk, Yunus Akgün’ün takımda kalması için kulüp yönetimine talepte bulundu.

Yunus Akgün’ün Temsilcileri İngiltere’de

Yunus Akgün’ün temsilcilerinin İngiltere’de bulunduğu ve Leicester City ile transferin son ayrıntılarının görüşüldüğü öğrenildi. Okan Buruk’un bu isteği sonrası, genç oyuncunun takımda kalıp kalmayacağına dair kararı hala belirsizliğini koruyor.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir