Emekli Promosyonu Ağustos Ayında 7500 Liraya Kadar Çıkıyor! 

Ağustos ayında bankaların güncel emekli promosyonu kampanyalarına ve maaş aralığına göre ne kadar ödeme yapacaklarına dair araştırmalar yapılıyor.

SSK ve Bağkur emeklileri 17 Ağustos tarihinden itibaren tahsis numarasının son rakamına göre yüzde 25 oranında artan zamlı maaşları almaya başladılar. Ağustos ayı emekli maaş ödemeleri hesaplara aktarılırken, emekliler çeşitli kampanyalara dair araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Bu çerçevede, bankaların güncel emekli promosyonu kampanyaları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere maaş aralığına göre değişen paralar da promosyon ödemesi sağlandığı için ağustos ayında da İş Bankası’nın güncel emekli promosyon ödemesi merak ediliyor.

Ağustos 2023 Emekli Promosyon Ödemesi

İş Bankası, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi ağustos ayında da güncel emekli promosyon ödemesi ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden ayrıntılı olarak bilgi verdi. 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan promosyon kampanyası çerçevesinde emekli maaşını üç yıl boyunca İş Bankası’ndan alacağına dair taahhüt veren kişilere maaş aralığına göre sağlanacak olan promosyon ödemeleri şöyle:

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar: 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar: 6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar: 7.500 TL

Emeklilere Ödeme Ağustos 2023

Emekli promosyonu kampanyaları ile araştırmalar ağustos ayında hız kesmeden devam ederken, İş Bankası’nın açıklamasına göre en az 4500 TL ve en fazla 7500 TL olmak üzere maaş aralığına göre değişen tutarlarda yapılacak emekli promosyon ödemelerinin yanı sıra, bankalar emeklilere çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyorlar. İş Bankası da yıllık kart ücreti ödememe, maaş hesabından sınırsız havale yapabilme, diğer ATM’lerden ayda iki adet ücretsiz nakit çekme ve emeklilere özel dönemsel olarak kredi ve mevduat faizi kampanyalara gibi çeşitli fırsatları sünüyor. İş Bankası’nın emekliler için hayata geçirdiği güncel fırsatları erişmek ve ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler, iş bankasına resmi internet sitesinde yer alan emekli promosyonu sayfasına inceleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir