Emeklilere 9000 Liraya Kadar Ödeme Yapılacak! 4A, 4B, 4C Emeklisi Hiç Fark Etmiyor

Memur ve memur emeklisinin maaş zammı ve sosyal hakları için kritik öneme sahip olan toplu sözleşme görüşmeleri devam ediyor. Milyonlarca çalışan ve emekli toplu sözleşme görüşmeleri sonucunda gelecek olan açıklamaları merakla beklerken, temmuz ayından haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı emeklerinin maaşlarına refah payı dahil yüzde 25 zam yapıldığı için ağustos ayında emekli promosyon ödemelerine zam gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Bankalar da ağustos ayının ilk günlerinde resmi internet siteleri üzerinden yayınladıkları bilgilendirme metinleri ile maaş aralığına göre emekliye ne kadar ödeme yapılacağına dair bilgi verdiler. Bu çerçevede, Yapı Kredi de ağustos sonuna kadar geçerli olan promosyon kampanyasına duyurdu.

Yapı Kredi Emekli Promosyon Kampanyası

Emeklere, ağustos ayı itibariyle zamlı maaş ödemesi başladı. Tahsis numarasının son rakamına göre 17 Ağustos’ta başlayan ödemeler, 28 Ağustos’a kadar sürecek. Emekli maaş ödemeleri devam ederken, emekliler kampanyaları da yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere maaş aralığına göre ne kadar promosyon verileceğine dair bilgi veriliyor. Yapı Kredi de ağustos sonuna kadar geçerli olan promosyon kampanyası ile ilgili resmi internet sitesinden açıklamada bulundu. Emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alacağına dair taahhüt veren emeklere sağlanacak promosyonlar şöyle:

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 4.500 TL
3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.250 TL
7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 6.750 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7.500 TL

Emeklilere Özel Fırsalar

4A, 4B, 4C emeklilerine yönelik hayata geçirilen promosyon kampanyaları ağustos ayında da yakından takip edilirken, emeklilere ek fırsatlar da sunuluyor. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamaya göre, Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan emekliler, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden yararlanabilecekler. 1 Ağustos 2023 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; promosyon başvuru tarihini takip eden 2 ay içerisinde toplam 500 TL harcama yapan müşteriler ek 1000 TL nakit promosyon kazanabilecekler. Ek Ödül Taahhütnamesi’ni imzalayan emekliler, 30.06.2023 ve 30.09.2023 tarihleri arasında minimum 25.000 TL değerinde bireysel ihtiyaç kredisi kullanımında ek 500 TL nakit promosyon verilecek. Ek ödüller ile birlikte, Yapı Kredi’nin güncel emekli promosyonu kampanyasına göre 9000 TL’ye varan ödeme yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir