İş Bankası Emeklilere Ağustos Ayında Promosyon Veriyor! İşte Güncel Emekli Promosyon Ödemeleri

Ağustos ayında da bankalar güncel emekli promosyonlarıyla ilgili resmi internet siteleri üzerinden bilgilendirmede bulunuyorlar.

Emekli maaş ödemeleri ağustos ayında da belirli bir takvime göre emeklilerin hesaplarına yatmaya başladı. 17-28 Ağustos tarihleri arasında tahsis numarasının son rakamına göre emekli maaşları hesaplara aktarılırken, emekliler de güncel ödeme takvimini yakından takip ediyorlar. Bu çerçevede, zamlı emekli maaşlarının yanı sıra emekli promosyon ödemeleri de merak ediliyor. Emekli maaşlarına temmuz ayının ilk günlerinde enflasyon verisine ek olarak refah payı dahil olmak üzere yüzde 25 oranında zam yapıldığı için ağustos ayında emekli promosyonlarında artış sağlanıp sağlanmadığı merak ediylior. Bankalar da maaşını üç yıl boyunca aynı bankanacağına dair taahhüt veren emeklere sağlanacak promosyonlar ile ilgili ağustos ayının ilk gününden itibaren resmi internet siteleri üzerinden yayınladığı bilgilendirme metinleri ile açıklamalarda bulunuyorlar.

İş Bankası Emekli Promosyon Ne Kadar?

İş Bankası da ağustos ayında geçerli olan emekli promosyonu kampanyası ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirmede bulundu. Emekli maaşını üç yıl boyunca İş Bankası’ndan alacağına dair taahhüt veren emeklilere, maaş aralıklarına göre verilecek olan promosyon ödemeleri şu şekilde:

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar: 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar: 6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar: 7.500 TL

İş Bankası Emeklilere Özel Fırsatlar

İş Bankası’nın duyurduğu emekli promosyonu kampanyası 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Söz konusu emekli promosyon ödemesinin yanı sıra, İş Bankası farklı fırsatlar da sunmaya devam ediyor. Bu çerçevede, emekli maaşını üç yıl boyunca İş Bankası’ndan alacağına dair taahhüt veren emeklilere sağlanacak avantajlara dair İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama şöyle:

‘’Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödemezsiniz.
İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesinden emekli maaş hesabınızdan ücretsiz ve sınırsız olarak havale (İş Bankası hesapları arasındaki para transferi) gönderebilirsiniz
İşCep ve İnternet Şubesi’nden hafta içi mesai saatleri içerisinde emekli maaş hesabınızdan diğer banka hesaplarına yapacağınız para transferini (Türk Lirası) ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer banka ATM cihazlarından ayda 2 adet ücretsiz nakit çekim işlemi yapabilirsiniz
Emekli maaşını İş Bankası aracılığıyla alan müşterilere özel dönemsel kredi ve mevduat kampanyalarından yararlanabilirsiniz’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir